Zapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat firmy Business Management Kraków

We współpracy z każdym z naszych Klientów staramy się być zawsze profesjonalni. Ponadto w każdym przypadku: 

– szukamy nowych rozwiązań
– mierzymy i rozliczamy wyniki naszych prac 
– rzetelnie traktujemy naszych klientów
– odpowiadamy na potrzeby naszych klientów- nasza praca oparta jest na wiedzy merytorycznej oraz wysokich kompetencjach
– naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam informacji 
– szukamy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania

Profesjonalne podejście do Klienta budzi większe zaufanie do marki firmy Bussines Management Kraków. Opinie naszych Klientów świadczą, że spełniamy ich oczekiwania.

Opinie naszych Klientów

Wiele ciekawych możliwości i funkcji przydatnych przedsiębiorcy. Prowadzę firmę od kilku miesięcy, bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Codziennie zaglądam na strony serwisu doradczego firmy, ponieważ są tu zawsze świeże informacje. Nie mam czasu oglądać programów informacyjnych, więc po informacje najczęściej sięgam właśnie tu. Opinię mam w pełni pozytywną.
Twarz mężczyzny
Adrian Małek
BudiCom
Doradcy z Business Management wyratowali mnie z trudnej sytuacji. Dzięki pomocy prawników z tego portalu wygrałam sprawę w sądzie z nieuczciwym wykonawcą. Firma oferuje profesjonalną obsługę na czas. Szczerze polecam usługi i portal.
twarz kobiety
Joanna Białka
Właściel
Jestem księgową i korzystam każdego dnia z portalu Państwa firmy. Opinie i wyjaśnienia dodawane przez specjalistów sprawiają, że usługa jest świetnym rozwiązaniem biznesowym.
twarz kobiety
H. Brodka
Księgowa
Uważam, że to jeden z lepszych portali doradczo prawnych jaki możemy spotkać aktualnie na rynku. Doradztwo w zakresie prowadzenia firmy, oceny specjalistów dotyczące prowadzenia firmy są bardzo pomocne, informacje cały czas aktualizowane. Polecam.
Twarz mężczyzny
Krzysztof Jaworski
Właściciel
Portal którym warto się zainteresować. Bardzo dobrzy prawnicy, których osobiście sprawdziłem i mogę polecić innym, ponieważ bardzo dobrze doradzają. Miałem skomplikowaną sprawę, pomogli mi ją wygrać, a dodam, że doradzali mi tylko on line. Pomoc okazała się skuteczna..
Twarz mężczyzny
Kamil Bednarz
Adakam Sp. z o.o.
Bardzo dobra współpraca od kilku miesięcy. Dobry kontakt, na pytania zawsze mam odpowiedź. Nie raz otrzymałem tu już dobrą radę, jeśli pojawia się jakiś problem, od razu konsultuję u doradców z portalu. Nie zamienię go na żaden inny.
Twarz mężczyzny
Maciej Janosz

Dane kontaktowe

Fax (12) 311 46 64
 
Tel. (12) 352 32 70
 
email: bok@businessmanagement.pl

Konsulting Kraków - kontakt

Business Management  J. Mosiądz,            T. Oliwa, D. Rząsa  Spółka Jawna,            Al. 29 Listopada 130/208                          31-406 Kraków

NIP: 678-25-48-091                                REGON: 351385301                                      KRS: 0000254412