Masz pytanie?

Najczęściej zadawane pytania, odpowiedzi i opinie

Kontakt z Business Management Sp. J. można nawiązać na kilka sposobów:

Za pośrednictwem strony internetowej: www.businessmanagement.pl,
Telefonicznie: (12) 352 32 70,
E-mailem: bok@businessmanagement.pl,
Faksem: (12) 311 46 64,
Listownie: Kontakt Business Management J. Mosiądz, T. Oliwa, D. Rząsa Spółka Jawna ul.  al. 29 Listopada 130/208 31-406 Kraków.

W przypadku każdej formy kontaktu zostaną Państwo skierowani przez naszych pracowników do konkretnego działu. Nasi pracownicy z dużą starannością postarają się rozpatrzyć każdą sprawę pozytywnie, zgodnie z Państwa życzeniem oraz odpowiedzieć na każde Państwa pytanie, tak aby spełnić Państwa oczekiwania, mając nadzieję uzyskać jak najlepszą ocenę i opinie.

Każda usługa doradcza wyceniana jest indywidualnie w zależności od tematu, rodzaju oraz złożoności. Służymy doradztwem na każdym etapie rozwoju sprawy, wskażemy alternatywne rozwiązania i opinie oraz ewentualne konsekwencje.
Koszt usługi uzależniony też jest od liczby zaangażowanych ekspertów oraz poświęconego jej czasu.
Zapraszamy do kontaktu, wspólnie wypracujemy pozytywne rozwiązanie.

Nasza firma w każdym przypadku stara się wyjść naprzeciw każdemu Klientowi. Zawsze staramy się pracować w ten sposób, aby Klient uzyskał od nas maksimum informacji i mógł wybrać najlepszą ściezkę rozwiązania danego problemu.
Posiadamy grono zadowolonych Klientów, a też z każdym dniem przybywa nowych. Zapraszamy do zakładki Opinie o Firmie – tu zamieściliśmy tylko niewielką ich część.

Oferujemy szeroki zakres usług, począwszy od doradztwa wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach ekspertów, po narzędzia ułatwiające codzienną pracę, typu: wskaźniki podatkowe, dokładnie wyjaśnione i opisane akty prawne, szereg kalkulatorów finansowych.
Proponujemy również szeroką gamę szkoleń dla kadr. Nasze usługi kierowane są zarówno do początkujących przedsiębiorców, jak i dla tych działających na rynku od lat.
Oferujemy szeroką gamę e-booków dla przedsiębiorstw, oświaty i placówek samorządowych.
Oferujemy także indywidualne porady prawne w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Staramy się na bieżąco dostosowywać naszą ofertę do potrzeb Klienta, tak aby zapewnić Państwu efektywną pomoc w rozwiązywaniu wszelakich problemów
oraz nawiązać trwałą współpracę, zapewniając bezpieczeństwo i pomoc w podejmowaniu decyzji.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w zakładce Nasze usługi oraz oceną dotychczasowych użytkowników w zakładce Opinie naszych Klientów.

Dane kontaktowe

Fax (12) 311 46 64
 
Tel. (12) 352 32 70
 
email: bok@businessmanagement.pl

Konsulting Kraków - kontakt

Business Management  J. Mosiądz,            T. Oliwa, D. Rząsa  Spółka Jawna,            Al. 29 Listopada 130/208                          31-406 Kraków

NIP: 678-25-48-091                                REGON: 351385301                                      KRS: 0000254412