Opinie Klientów firmy Business Management

Poniżej zebraliśmy opinie naszych klientów na temat Business Management. Wasze opinie są dla nas bardzo ważne. Pozwalają nam cały czas zmieniać i dostosowywać nasze portale do Waszych oczekiwań i potrzeb.

Dziękujemy   

\

Anna Szabatin

“O wszelkich zmianach w prawie czy nowych ustawach dotyczących mojej branży dowiaduję się z newslettera EGPP. Gdy nie mam czasu tu zajrzeć, informacje te dostaję na maila.”
\

Katarzyna, Płock

“Jako pracownik placówki oświatowej nie podejrzewałam, że mogę tu znaleźć coś dla siebie. Zostałam mile zaskoczona, ponieważ znalazłam w portalu EGPP wiele informacji dotyczących oświaty. Myślałam, że już wszystko na ten temat wiem, a okazuje się, że zawsze coś nowego może jeszcze człowieka zaskoczyć. 
\

Danuta Litwicka

“Jako pracownik działu kadr często muszę wypełniać różnego rodzaju druki i formularze. Portal miło mnie zaskoczył w tym względzie, ponieważ znalazłam tu wszelkiego rodzaju wzory pism i aktywnych formularzy, które są mi niezbędne do pracy.”
\

Monika Zagrobelna, Nowy Sącz

Na portalu znalazłam wzory różnych pism urzędowych, podań, umów, wniosków. Widać, że są pisane przez prawników, więc z pełnym zaufaniem z nich korzystałam. Dodatkowo ogólne zagadnienia prawne oraz dzienniki ustaw i monitory – to wszystko dostępne w ramach niewielkiego abonamentu.
\

Jan, Colormix

“Dwa lata temu korzystałem z tego portalu, później zmieniłem sobie na inny, niestety droższy. Okazało się, że ten droższy wcale nie jest lepszy, więc znów tu wróciłem. Póki prowadzę działalność, zmieniał go już na pewno nie będę.
\

Maciej C. Comkax

“Miałem kiedyś podobny portal od konkurencji. Niestety tam okres darmowy zobowiązywał do korzystania przez następny rok. Musiałem płacić, chociaż nie chciałem. Na ten portal zdecydowałem się dobrowolnie 🙂
\

Zbyszek, Minomac

 “Na portal natknąłem się przypadkiem szukając rozwiązania mojego problemu. Wyświetliła mi się strona firmy Business Management oferującej dwutygodniowy dostęp testowy do portalu EGPP. Wypełniłem formularz, zalogowałem się. Nie żałuję tego kroku, bo rozwiązanie mojego problemu otrzymałem korzystając z porady prawnej on-line.
\

Olek Bobrowolny, Namicon

Jestem teraz zawsze na bieżąco. Korzystając z portalu mam poczucie bezpieczeństwa, że informacje na bazie których podejmuję decyzje w sprawach mojej firmy są właściwe.
\

Katarzyna N. Rzeszów

“Mam pewność, że informacje zawarte tu są rzetelne i sprawdzone. Szybka i szczegółowa informacja co dzień.”
\

Lucjan Kamień, Ax

Bardzo fajne warunki dla niezdecydowanych. Firma Business Management umożliwia zapoznanie się z portalem EGPP przez dwa tygodnie bezpłatnie. Ja używałem przez dwa tygodnie i zdecydowałem się zostawić go sobie jeszcze na kolejny rok.”